Jak nie pozwolic cieplu uciekac przez drzwi

Jak nie pozwolic cieplu uciekac przez drzwi

Muszą zobaczyc wszystko i JEST Bardzo wygodne, zanim zaczną Zakup domu. Nie daj się złapać w spodnie w dół, tak by przed rokiem niemiecki koncern. Poświęć Trochę Czasu, ABY uporządkować i zorganizować Wszystko za zamkniętymi Drzwiami, ABY utrzymać kupujących uczucie Pozytywnie o Swoim domu.

5. Czyste, Scrub, Spray

Wypucowane domu JEST Bardzo Ważne. Pamiętaj, ABY podać wnętrze Lodówki, okna, wentylatory i lampy. Ładne Zapachy i Zapachy SA ZBYT wazne, gdy kupujący zobaczyc Swój dom.

Jak nie pozwolic cieplu uciekac przez drzwi

6. Niech Sun Shine In!

Otwórz odcienie i kurtynowe Niech słońce i włącz Niektórych Światła PRZED wyjściem z domu na pokaz nabywcy.

Tak, należy zostawić w domu podczas pokazów … kupujący SA O Wiele bardziej Komfortowe, gdy właściciele domów Nie SA pod stopami sluchac Ich uwag.

Jak nie pozwolic cieplu uciekac przez drzwi

7. Odwołanie Curb

Ładne kwiatki, wyczyszczone chodniki, skoszonej Trawy, dom, Który JEST Atrakcyjny na zewnątrz Beda Miały nabywców ekscytujące o przejściu przez drzwi swojego domu. Gdy Przednie drzwi otwierają się „BAM”, wow czynnikiem w rzutach oo Ładna, świeżo pachnące, słoneczne domu zrobić oglądania.

S. Zanzonico – specjalizująca SIĘ w Morristown NJ Nieruchomości na sprzedawców, odbiorców i Klientów relokacji. Jestem w pełnym wymiarze Czasu Nieruchomości Profesjonalne oo RE / MAX. I Obsługi Miasta i okolic wzdłuż bezpośrednie Trainline Midtown w Nowym Jorku należą domy na sprzedaz w Chatham i Millburn / Short Hills Nieruchomości.

Artykuł napisany przez: