Plusy i minusy bialych drzwi

Plusy i minusy bialych drzwi

Często słyszę formularza aspirujących stagers domowych, którzy Mówią: „. Nie ma stagers domów w Mojej okolicy, wiec Nie Musi Być popyt na TE USLUGE” Równie często, Jak mi powiedziano dokladnie odwrotnie przez innych, „Istnieją JUZ stagers domowych w Mojej okolicy. Jestem pewien, Ze Nie bedzie Zbyt Wiele konkurencji dla Mnie wejść na dziesięć Rynek”.

W OBU przypadkach te pojęcia stają SIĘ usprawiedliwienia dla nie nie posuwają SIĘ zrobić przodu. Mozna mówić sobie z niczego z odpowiednimi argumentami, ale moze Być pochopne cala mase wniosków, Które Nie SA uzasadnione. Jeśli naprawde Masz marzenie o zostaniu wyjadacz domu, aby zawdzięczam zrobić Siebie, ABY sprawdzić te negatywne Założenia, zanim po prostu poddać.

Plusy i minusy bialych drzwi

Jeśli NIE MA stagers domów w Twojej okolicy i NIE MA TEZ domy na sprzedaz, aby Masz rację prawdopodobnie NIE MA NA inscenizacji zapotrzebowania domu na danym obszarze. Trzeba żyć (LUB kilka minut Jazdy OD) rzeczywistego Rynku Nieruchomości, ABY istniała jakakolwiek potencjalny popyt na Swoje Usługi w domu postoju.

Gwarantuję, ZE JEST nasycony Rynek Nie stagers domu, Nie obchodzi Mnie, Gdzie mieszkasz.

Plusy i minusy bialych drzwi

Porównaj na chwile, ilu agentów nieruchomości znajdują SIĘ W Tym SAMYM miejscu budowy! Następnie Badania ilu domy Sprzedaży na danym Rynku nieruchomości w ciągu Roku. Ilu z Tych właściwości trzeba bedzie zdobyć Jak Klientów, ABY zarobić na Życie? Niezwykle mały Procent, jeśli nauczysz SIĘ, JAK wyceniać Swoje Usługi inscenizacji.

Jeśli obawiasz SIĘ, ZE JEST Już duża konkurencja home staging w danym obszarze, trzeba dowiedzieÄ ‡ SIĘ, CZY JEST, aby rzeczywiście tak żartem. Co ważniejsze, trzeba także dowiedzieÄ ‡ SIĘ, Kaliber konkursu. Nie mam na Myśli, Jak dobrze zorganizować mebli (CHOC JEST celu wazne), aby Znaczy, JAK SIĘ dobrze sprzedawać.
Artykuł napisany przez: