Popularne rodzaje okien

ościeżnice drzwiowe SA Pionowe Części ościeżnicy zarówno na zawiasy i zatrzask Stronie drzwi. Ościeży drzwi Śluza nie ościeżnicy Montażu zrobić ŚCIANY. Większość ościeży drzwi w domach SA Wykonane z drewna, A po zainstalowaniu wykończenia drzwi, większość powierzchni ościeżnicy Nie SA Już widoczne. W większości przypadków, istniejące ościeżnice drzwiowe Maja odpowiednią grubość, ABY pasować Do głębokości w ścianie, Która otacza drzwi, ale czasami JEST rozbieżność ZE ściana wychodzi Poza ościeżnicy drzwiowej. W takich sytuacjach, ościeży przedłużające SA stosowane w celu doprowadzenia framugę SIĘ zrobienia odpowiedniej grubości w celu dopasowania iść zrobić ŚCIANY.

Pomiar i głębokości cięcia Rozszerzenie JambsThe w ościeży Rozszerzenie Musi Być różnica Między głębokością istniejącego zacięcia DRZWI I zewnętrzna termin oddania ścianki Wokół drzwi. Mierzyć dokladnie, ponieważ głębokość Moga SIĘ Nieco różnić Między OBU stronach istniejącej ościeżnicy drzwiowej. Rozszerzenia Moga Być wycięte z pasów z drewna LUB oo wolnym ościeżnicy drzwiowej. Do wykończenia drzwi, Które Beda malowane, sosna JEST W porządku używać zrobić ościeży rozszerzeń, podczas ALE korzystania z Jasnej Plame LUB wykończenie, lasy, takich Jak klon, topola LUB dębu, ABY dopasować wykończenie drzwi bedzie najlepszym wyborem. Rozszerzenia zostanie przycięte na TE Sama Szerokość CO Pomiar Pomiędzy istniejącymi ościeża i ŚCIANY. Kawałek Beda rowniez musiały Być cięte rozszerzyć GÓRNA CZĘŚĆ Głowy.

Bezpieczeństwo PrecautionsSafety ZAWSZE JEST podczas pracy z narzędziami wazne. Należy nosic okulary ochronne, A należy pamiętać, ZE Moga Być Ciężkie drzwi i Trudne zrobić manipulowania, wiec Trochę Pomoc w razie Potrzeby.

Instalowanie drzwi Rozszerzenie JambsThe zostanie zainstalowany nawet z jednej strony ŚCIANY, A po Drugiej Stronie bedzie zainstalować ościeży przedłużających przynieść istniejące ościeżnice z poziomu ZE ściana.
Artykuł napisany przez: